BİZİ TANIYIN

Firmamız Hakkında

BMS Mutfak Eşyaları Su Arıtma Sistemleri İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi 2006 yılında İzmir'de kurulmuştur. 2008 yılından beri Türkiye’nin en büyük firmalarından bir çoğunun da bulunduğu Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 alan içerisinde faaliyet göstermektedir. 

Ürün gamı paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve su arıtma sistemleri üretimi olarak belirlenmiş olup aynı zamanda plastik hammaddeden küçük mutfak gereçleri üretimi de yapmaktadır. Ürünlerimiz yetkili laboratuvarlarda ve üniversitelerde test edilmektedir. Su arıtma cihazlarımızdan çıkan arıtılmış alkali sular yıl içerisinde düzenli olarak halksağlığı ve üniversite araştıma laboratuarında analiz edilmektedir. Plastik ürünlerimiz darbeye ve yüksek ısıya karşı korumalı hammaddelerden üretilmektedir. Firmamızın kullandığı hammaddeler için sağlığa uygun sertifikasyonu alınmış, Total ve LG gibi dünya firmalarından temin edilmektedir. Hammaddelerin ve ürünlerimizin BPA içermediğine dair analizler yapılmış ve raporları mevcuttur. 

Dinamik ve donanımlı kadrosuyla müşteri odaklı ve uzun süreli ticari bağlantılar kurmayı benimseyen BMS; iç pazarda olduğu kadar dış ülkelerle de ticari ilişkilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.